Obóz języka japońskiego

@

Miejsce: Dojo Stara Wieś
Termin: wakacje 2024
Wiek uczestników: 12-14 lat / 15-18 lat
Poziom zaawansowania: od podstaw / poziom początkujący / poziom JLPT N5-N4

NIEZWYKŁE MIEJSCE

Europejskie Centrum Budo – Dojo Stara Wieś to miejsce o unikalnym japońskim klimacie, zlokalizowane na malowniczym wzniesieniu, na granicy województw łódzkiego i świętokrzyskiego. To malownicze miasteczko domków w tradycyjnym japońskim stylu architektonicznym, wypełnione pięknymi ścieżkami, kamiennymi ogrodami i sztucznymi jeziorkami; znajduje się tu stadnina koni oraz boiska sportowe. To blisko 60 hektarów przestrzeni, otoczonej lasami Przedborskiego Parku Krajobrazowego. Całość robi niesamowite wrażenie, którego nie uchwycą żadne zdjęcia. Nie znaleźliśmy lepszego miejsca na realizację obozu języka japońskiego.

https://www.youtube.com/@dojostarawies

IDEA I PROGRAM OBOZU

Ideą naszego obozu języka japońskiego jest głębokie zanurzenie się w klimacie, kulturze i języku. Sprawimy, że na 8 dni uczestnicy zapomną, że są w Polsce, przenosząc się duchem do Kraju Wschodzącego Słońca.

Język japoński towarzyszyć nam będzie od rana do wieczora, a czasami nawet dłużej – nie tylko na zajęciach, ale także w trakcie codziennych czynności. W specjalnie dostosowanym programie odnajdzie się zarówno każdy początkujący jak i bardziej zaawansowany uczestnik.

>> poznaj szczegółowy program obozu<<

KOMFORTOWE ZAKWATEROWANIE

Zakwaterowanie uczestników odbywa się w domkach japońskich o wysokim standardzie. Zgodnie z japońską kulturą zapewniają one gościom wygodę, ciszę, dużą dyskrecję oraz bliskość przyrody. W każdym domku, goście mają do dyspozycji trzy sypialnie trzy osobowe i jeden pokój jednoosobowy dla wychowawcy, pokój dzienny z tarasem, aneks kuchenny, trzy łazienki, kominek i lodówkę.
Domy standardowo wyposażone są w tradycyjne japońskie maty tatami oraz materace do spania – futony.

Standard domków japońskich w DOJO jest wyjątkowy na tle innych obiektów, w których odbywają się obozy młodzieżowe.

WYŻYWIENIE

Wyżywienie obejmuje 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja)
Diety specjalne: bezglutenowa, bezmleczna, wegetariańska, wegańska dostępne są za dodatkową opłatą.

Uwaga!

Poniższe informacje dotyczą oferty na wakacje 2023. Ceny oraz terminarz wpłat na wypoczynek w 2024 roku zostaną podane na początku nowego roku.

CENA
Cena standardowa: 3150 zł
Cena promocyjna: 2950 zł
Cena promocyjna dotyczy uczestnika, który do 25 kwietnia 2023 zarezerwuje miejsce na obozie i dokona na konto organizatora wpłaty zaliczki w wysokości 950 zł. Płatności za obóz można dokonać jednorazowo lub ratami zgodnie z harmonogramem.

HARMONOGRAM WPŁAT:
Zaliczka w wysokości 950 zł – do 25 kwietnia 2023
II rata – 1000 zł – do 30 maja 2023
III rata – 1000 zł – do 30 czerwca 2023
Wpłat można dokonywać na konto:
Tytułem: „Obóz języka japońskiego, IMIĘ I NAZWISKO UCZESTNIKA”

CENA OBEJMUJE:

– zakwaterowanie w domkach japońskich typu standard w DOJO Stara Wieś w pokojach dwu lub trzyosobowych (w każdym domku mieszka również wychowawca)
– pełne wyżywienie z dietą standardową
– realizację punktów programu wymienionych w zamieszczonej ofercie (w tym spływ kajakowy)
– całodobową opiekę doświadczonej kadry pedagogicznej
– codzienne lekcje języka japońskiego (koszty materiałów do lekcji oraz innych zajęć)
– ubezpieczenie ogólne NNW

CENA NIE OBEJMUJE:

– diety specjalnej (bezglutenowej, bezmlecznej, wegańskiej, wegetariańskiej) – dieta specjalna płatna jest dodatkowo 80 zł/osoby za cały obóz. O rodzaju diety należy poinformować przy zapisie dziecka na obóz
– usługi transportowej – dojazd na obóz oraz powrót z obozu do domu należy zorganizować we własnym zakresie. Obóz rozpoczyna się w DOJO Stara Wieś o godzinie 12:00, dnia 19 lipca 2023r. a kończy o godzinie 16:00, 26 lipca 2023.
– dodatkowych ubezpieczeń sprzętu i mienia uczestników oraz ośrodka – wszelkie zguby i straty prywatne oraz wyrządzone na szkodę uczestnik i jego opiekun musi naprawić we własnym zakresie.


Formularz kontaktowy

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w obozie języka japońskiego, chcesz dokonać rezerwacji miejsca lub dowiedzieć się więcej, wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 2 dni roboczych.

Kontakt telefoniczny:
Anna Gajewska – kierownik wypoczynku: +48 696 492 075
Bartosz Gajewski – nauczyciel j. japońskiego: +48 697 497 081